ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Впевнений вихід в півфінал кубку Зоря Полісся

На мач відповідь кубку Зоря Полісся наша команда підійшла в хорошому настрої. Мач розпочався дещо сумбурно, було багато боротьби в основному в центрі поля, але з плином часу ми прибрали ініціативу до наших ніг і почали хоч і не серйовзно, але турбувати воротаря суперників Коростишевського. Крайні хави часто турбували своїх візаві, виходячи на вільний простір і робили подачі в карний майданчик. Після чергової передачі на фланг Глущенко Сергій обігнав захисника і вийшовши на ударну позицію не залишив шансів воротарю. Після цього ми ще провели декілька небезпечних атак, але не досягнули результату і навпаки отримали стрімку контратаку, але вихід майже один в один нейтралізував Крикнін Іван. І знову пішли в наступ, після дальнього удару воротар суперника парирує його, але на добиванні перший і нестримний Потолатьєв який відправляє м”яч між ніг воротарю і робить рахунок 2 – 0. Ми дещо заспокоїли гру і утримали бажаний рахунок до кінця тайму.
В перерві отримали корективи в роздягальні і другий тайм знову розпочали активно пресингуючи суперника по всій території поля, постійно проводячи небезпечні випади на ворота суперника, який з плином часу постійно підсідав фізично. Ми добре контролювали м”яч постійно заграючи воротаря, який декілька разів вступив в гру і не підвів. В другий половині тайму суперник мав бажання піти в ва-банк, але в них мало, що виходило окрім фолів на Крайовому Миколі, який невтомно доставляв м”яч на нападників і крайніх півзахисників, які постійно нагнітали ситуацію біля воріт уперника і тримали воротаря в напрузі, але після ударів Костенка і Глущенка воротар був на висоті. В черговій атаці на удар вивели Корнійчука, який бив, як кажуть “на вєрочку” , але м”яч по-зрадницьки попав в перекладину. Після чергової контратаки Костенко виводить знову Корнійчука на удар, але Ярослав схибив пробивши вище воріт. В цей час контроль м”яча був на висоті, наші захисники вміло його переводили з флагу на фланг і роблячі розрізні передачі на півзахисників або нападаючих, після чергового перехоплення м”яча стрімко вибігли на ворота суперника по центру Постолатьєв, з лівого флангу Савчук, з правого Кучерявий проти одного приреченого захисника, Постолатьєв котить Савчуку, який невідпорним ударом ставить крапку у цьому протистоянні з Соколом 3-0 і ми в півфіналі.