ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Дебют в кубку Небесної Сотні був вдалий

Кубок Небесної Сотні ФК Полісся – ФК Керамік 4 – 0. Голи на рахунку Постолатьєва Максима, Адаменка Романа, Крайового Миколи і Андрейчікова Дмитра.
О 16-00 суддя дав свисток і дебютний матч стартував. Команди були налаштовані по-бойовому, ніхто не хотів поступатися в боротьбі за м*яч. Перші хвилин 15 наші хлопці приглядалися до суперника і шукали вразливі місця. Більш активніше діяв правий фланг де намагалися грати соло Журба і Постолатьєв. в одному моменті Паста подав на дальню штангу і Андрейчіков з лету пробив. але м*яч зрадницькі оминув рамку воріт. Ближче до середини тайму ми повністю перехопили ініціативу і мали не один раз відкривати рахунок після ударів Крайового Дмитра вдало грав воротар супеника, також лівий фланг на чолі з Андрейчіковим і Савчуком часто доставляли м*яч в штафний майданчик суперника. Активність флангів допогла центральному тріо Крайовий-Шупик-Крайовий виконувати розрізні передачі на фланги і на Кучерявого, моменти були, але гола не було. Підкінець тайму розрізна передача знайшла Пасту. який спокійно обірав воротаря і вкотив м*яч в сітку. Але на цоьму не зупинилися після чергового круговороту Шупик котить на Крайового-старшого, той пробиває воротар відбиває, Крайовий-менший добиває – воротар в карколомному стрибку тягне і отримує травму, але зміг продовжити гру. На другий тайм вийшли більш заряжені і знову розпочали *вскривати зони* суперника, але той надійно закрився на своїй половині і рідко переходив на нашу половину поля. гра зав8язалася в центрі поля з систематичним виниканням гострих моментів біля воріт суперника. Шупик, Постолатьєв, Андрейчіков, брати Крайові часто тероризували захисників суперника і турбували воротаря. Але після чергового кутового, Крайовий- молодший кладе м”яч на голову Адаменку і той вколочує його в сітку. В наступній атаці подача з лівого флангу. яку замикає Крайовий-молодший. Через декілька хвилин той же Крайовий-молодший виводить Андрейчікова на побачення з воротарем і дмитро не схибив. більш того виграв забіг у трьох захисників і перекинув воротаря. Суперник за всю гру не створив голевих моментів біля наших воріт, адже центральні захисники Адаменко і Білоконь вигравали в них все і верх, і низ, і забіги. По-справжньому Крикнін в гру не вступав, але вдало керував захистом та і всією командою.
Дебют вдалий, перемога є, але є матч відповідь, ми не розслабляємось.