ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Хороша гра і результат незважаючи на дощову погоду

В четвертьфіналі Кубку Зоря Полісся зійшлися два грізних суперники, які підсилились в міжсезоння. В 16-00 добре знаний суддя Янович оголосив початок гри між ФК Полісся і Новою Будою, які незвазаючи на дощ були сповнені сил і бажання, щоб досягнути бажаний результат. Погодні умови внесли свої корективи, гра була в”язкою і в постійній боротьбі, а в деякі моменти особливо грубою особливо зі сторони суперника, в одному моменті Зборовський навмисне ззаді збив Дзюбу за, що був покараний гірчичником, а за мить до цього отримав гірчичник сам Дзюба. Перший тайм на небезпечні моменти був бідний, запам”яталися удар Андрейчікова після передачі Науменка, який майстерно в стрибку відбив воротар, а також дальні удари братів Крайових. У суперника в нападі мало, що виходило, бездоганно грав Весельський Владислав, який не поступався як в верховій боротьбі так і внизу, постійно відбираючи м”яч в нападаючих, також впевнено грав напарник по центру захисту Білоконь, а крайові беки Журба і Дзюба окрім основних обов”язків часто підключалися до атакуючих дій.

В перерві Костянтин Анатолійович вніс корективи в гру і другий тайм був набагато динамічніший і швидший з нашої сторони. Героєм другого тайму став Корнійчук Ярослав. На 7 хвилині після початку тайму прудконогий Савчук проривається по лівому флангу і робить націлену передачу, яку красиво в кут головою замикає Корнійчук. На цьому ми не зупинились і розпочали по-справжньому штурмувати ворота суперника, після розрізної передачі Корнійчук уникає офсайду і впевнено перекидає м”яч через воротаря роблячи дубль. В цей час суперник не міг вийти зі своєї половині, в черговій атаці Корнійчук зміщується з флангу обігруючи декількох суперників пробиває, але воротар ціною травми витягує удар з нижнього кута, але на добиванні свіжий Мельниченко Дмитро вколочує м”яч в сітку. Дещо заспокоївшии гру і розпочавши впевнено контролювати гру, одного моменту Корнійчук запускає м”яч майже з центра поля, але воротар дістає з-під поперечини, видно не судилося Ярославу зробити хет-трик, а після чергової позиціїної атаки на добиванні добре зіграв Крайовий Дмитро. Ми могли забити і п”ятий і шостий, але не вийшло, натомість пропустили на останніх секундах після кутового суперник відквитав один м”яч і поставив остаточний рахунок 4-1 і ми в хорошому настрої готуємося до наступниї ігор.