ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Календар та результати

Відкритий Чемпіонат Київщини з футболу. Сезон-2022

ПЕРШЕ КОЛО. 20 серпня – 29 жовтня 2022 року

1 тур. 20 серпня, субота

Сокіл — Полісся – 2:1

2 тур. 27 серпня, субота

Полісся — КДЮСШ Ніка-U19 – 5:0

3 тур. 3 вересня, субота

Дружба — Полісся – 1:1

4 тур. 10 вересня, субота

Полісся — Баварія – 0:4

5 тур. 17 вересня, субота

Штурм — Полісся – 0:1

6 тур. 24 вересня, субота

Полісся — Денгофф – 1:2

7 тур. 1 жовтня, субота

Партизан — Полісся – 1:2

8 тур. 8 жовтня, субота

СК Гатне — Полісся – 1:5

9 тур. 15 жовтня, субота

Полісся — Зоря Миронівщини – 4:0

10 тур. 22 жовтня, субота

Арсенал-Київ — Полісся

11 тур. 29 жовтня, субота

Полісся — Білгород – 2:0

ДРУГЕ КОЛО. 5 листопада – 27 травня 2023 року

12 тур. 5 листопада, субота

Білгород — Полісся – 1:1

13 тур. 12 листопада, субота

Полісся — Арсенал-Київ

14 тур. 19 листопада, субота

Зоря Миронівщини — Полісся

15 тур. 1 квітня, субота

Полісся — СК Гатне

16 тур. 8 квітня, субота

Полісся — Партизан

17 тур. 15 квітня, субота

Денгофф — Полісся

Відкритий Кубок області. 1/16 фіналу. 22 квітня, субота

18 тур. 29 квітня, субота

Полісся — Штурм

Відкритий Кубок області. 1/8 фіналу. 1 травня, понеділок

19 тур. 6 травня, субота

Баварія — Полісся

Відкритий Кубок області. Чвертьфінал. 9 травня, вівторок

20 тур. 13 травня, субота

Полісся — Дружба

21 тур. 20 травня, субота

КДЮСШ Ніка-U19 — Полісся

22 тур. 27 травня, субота

Полісся — Сокіл

COMSPEC-Чемпіонат Житомирщини з футболу. Сезон-2022

ПЕРШЕ КОЛО (16 липня – 27 серпня)

1 тур. 16 липня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Ярунь» (Ярунська ТГ) – 2:0

2 тур. 23 липня, субота

«Случ» (Новоград-Волинський) – «Полісся-2» (Ставки) – 1:1

3 тур. 30 липня, субота 

«Полісся-2» (Ставки) – ФК «Бердичів» – 0:1

4 тур. 6 серпня, субота

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Полісся-2» (Ставки) – 0:1

5 тур. 13 серпня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Мал» (Коростень) – 0:1

6 тур. 20 серпня, субота

«Зоря» (Романів) – «Полісся-2» (Ставки) – 1:0

7 тур. 27 серпня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Агролайф» (Новоселиця) – 3:1

ДРУГЕ КОЛО (10 вересня – 29 жовтня)

8 тур. 10 вересня, субота

«Ярунь» (Ярунська ТГ) – «Полісся-2» (Ставки) – 0:2

9 тур. 17 вересня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Случ» (Новоград-Волинський) – 3:0

10 тур. 24 вересня, субота 

ФК «Бердичів» – «Полісся-2» (Ставки) – 1:0

11 тур. 15 жовтня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський) – 6:4

12 тур. 8 жовтня, субота

«Мал» (Коростень) – «Полісся-2» (Ставки) – 1:2

13 тур. 22 жовтня, субота

«Полісся-2» (Ставки) – «Зоря» (Романів) – 2:0

14 тур. 29 жовтня, субота

«Агролайф» (Новоселиця) – «Полісся-2» (Ставки) – -:+

COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Південь

ПЕРШЕ КОЛО (16 липня – 27 серпня)

1 тур. 16 липня, субота

«Полісся-3» (Ставки) – «Stone Town» (Коростишів) – 1:2

2 тур. 23 липня, субота

«Тетерів» (Чуднів) – «Полісся-3» (Ставки) – 5:0

3 тур. 30 липня, субота 

«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Іванків-ГУНП» – 2:1

4 тур. 6 серпня, субота

«Технофон» (Любар) – «Полісся-3» (Ставки) – 1:2

5 тур. 13 серпня, субота

«Полісся-3» (Ставки) – «Зоря-2» (Романів) – 0:1

6 тур. 20 серпня, субота

«Керамік» (Баранівка) –  «Полісся-3» (Ставки) – 1:6

7 тур. 27 серпня, субота

«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Пулини» – 1:0

ДРУГЕ КОЛО (10 вересня – 29 жовтня)

8 тур. 10 вересня, субота

«Stone Town» (Коростишів) – «Полісся-3» (Ставки) – 2:1

9 тур. 17 вересня, субота

«Полісся-3» (Ставки) – «Тетерів» (Чуднів)  – 3:0

10 тур. 24 вересня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Полісся-3» (Ставки) – 4:1

11 тур. 1 жовтня, субота

«Полісся-3» (Ставки) – «Технофон» (Любар) – 3:1

12 тур. 8 жовтня, субота  

«Зоря-2» (Романів) – «Полісся-3» (Ставки) – 0:1

15 жовтня, субота – резервний день

13 тур. 22 жовтня, субота  

«Полісся-3» (Ставки) – пропускає тур

14 тур. 29 жовтня, субота

ФК «Пулини» – «Полісся-3» (Ставки) – 1:4

Півфінал 

5 листопада (перші матчі)

«Полісся-3» (Ставки) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – 0:4

СК «Радовель» – «Іванків-ГУНП»

 

12 листопада (матчі-відповіді)

 

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Полісся-3» (Ставки)

«Іванків-ГУНП» – СК «Радовель»