ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

За минулорічну поразку реванш взятий

Чергова гра в Бізнес лізі для нас була з присмаком *помсти*, адже минулого року саме SOLDI TRANS завдав першої поразки в чемпіонаті. Безумовно нас і не потрібно було налаштовувати на бій, ми всі і так розуміли.

Гра була пізня і розполачась напів на десяту вечора, перший тайм пройшов на невеликих швидкостях, але з відчутной перевагою наших хлопців, які постійно турбували Дудку, воротаря суперника. Пробивали по воротах майже всі окрім нашого воротаря, але щастя в першому таймі так і не знайшли.

В другому таймі зробили справжню облогу воріт суперника, воротар тянув можливі і неможливі м*ячі, двічі прийшла на допомогу супернику стійка. Але все таки ми зуміли *розпечатати* ворота: Олексій Гарасюта вдало зіграв на перехопленні, протянув м*яч і віддав передачу на Євгена Савчука, який і забив єдиний і переможний м*яч. Ми могли забити як мінімум 6-8 м*ячів, але забили один і перемогли.

Вітаємо з перемогою і налаштовуємось на грізний Гріффін в наступному турі.