ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Два кардинально різні результати

Цими вихідними ми провели дві зустрічі одну в Бізнес Лізі і одну в Першості району, з перемінним успіхом, одна перемога і одна поразка, але ми на цьому не зупиняємося і йдемо вперед.

Гру з грізним і відомим Гріффіном очікували всі, адже суперник це старожил Бізнес ліги і команда, яка бореться завжди за високі місця і ми *зухвальці*, які хоч і на тур, але забрали в них лідерство в групі. Щодо гри, то вона розпочалася для нас як холодний душ, вже на 2-й хвилині довелося виймати необов*язковий м*яч з воріт, після цього точилася рівна гра, з небезпечними і голевими моментами біля обох воріт, воротарі працювали в поті лиця, але під завісу тайму ми знову зловили *облизня*, але не знітились і вийшли на другий тайм більш заряженними і розпочали масово атакувати ворота суперника. Фортуна посміхнулась ближче до середини тайму і Євген Савчук відквитав один м*яч і напруга в матчі досягла свого апогею, мали моменти зрівняти рахунок, але знову пропустили і знову відквитали (гол на рахунку Сорокіна Олексія), але в підсумку поразка. Вітаємо суперника з перемогою, а ми будемо працювати далі.
В Першості району, ми впевнено стартували і розгромили Спортінг 11-3.

Доповнення від БЛ:

Итак, первый отборочный этап вышел на финишную прямую! После прошедшего тура перед участниками стала вырисовываться, а для кого-то уже нарисовалась, долгожданная дорога из «жёлтого кирпича»! Поздравляем ФК «Полісся», «ДЕН» и «ИНТЕКС КОМ» – эти команды уже получили билеты класса «СВ» в поезде отправляющегося в  Лигу «В»! И всего-то осталось 9 мажорных билетов, а претендентов – в два раза больше! Стоит также отметить, что 4 команды заработали свой плацкарт Лиги «Д», это – «Люксоптика», «Ваш Тренер», «SATURN» и «Биоэнерго»!

Как так получилось? Ответ лежит в матчах прошедшего тура, который был настолько жарким, что фееричные футбольные страсти присутствовали практически в каждой игре! А интрига держала в напряжении чуть ли не до самой финальной сирены. Были сенсации, а были и прогнозированные победы, но легких и проходных матчей не было и это – факт!