ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Поліщуки дізналися дати початку футбольного сезону

06 квітня за участі керівництва Житомирської обласної асоціації футболу відбулася онлайн нарада з представниками аматорських команд Житомирської області. Участь у нараді взяли представники «Полісся» – Валерій Лось та Олег Целованський.

У сезоні 2021 року аматорські футбольні команди Житомирщини сформують три ліги – Вища, Перша та Друга. Надали підтвердження участі у цьогорічних змаганнях та вже готуються до початку сезону 25 клубів, ще від 2-х команд очікується остаточне підтвердження участі.

Обидва колективи «Полісся» гратимуть у обласних змаганнях з футболу. Основна команди боротиметься за золоті нагороди Вищої ліги, а «Полісся-2» змагатиметься у Першій лізі області.

Вища ліга – «Звягель» (Новоград-Волинський), «Мал» (Коростень), «Полісся» (Ставки), «Агролайф», ФК «Бердичів», «Зоря» (Врублівка), «Арсенал-ДЛГ» (Овруч), СК «Радовель», ФК «Миропіль», також очікується підтвердження ще однієї команди.

Перша ліга – «Звягель-2» (Новоград-Волинський), ФК «Радомишль», «Полісся-2» (Ставки), СК «Овруч» (Овруч), «Оріон» (Нова Борова), ФК «Олевськ», «Колос» (Путиловичі), «Керамік» (Баранівка).

Друга ліга – ФК «Хорошів», ФСК «Іршанськ», ФК «Пулини», ФК «Малин», СК «Іванівка» (Березівська ОТГ), ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н), ФК «Черняхів», МФК «Ружин», також очікується підтвердження ще однієї команди. Додамо, що деякі клуби визначаються з остаточною назвою.

«Приємно бачити, що всі команди долучилися до нашого онлайну. З кожним роком кількість бажаючих грати у обласних турнірах із футболу росте, що не може не радувати. Попри всі труднощі, пов’язані з пандемією COVID-19, ми намагаємось рухатися далі. Цьогоріч, як завжди, маємо амбітні плани, які, сподіваємось, епідемічна ситуація дозволить здійснити», – зазначив голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

Під час наради було озвучено орієнтовні дати початку Вищої, Першої та Другої ліг Житомирщини – 08 травня. Заявковий період вже розпочато, остання дата подачі документів – 26 квітня.

Початок розіграшу 1/8 фіналу Кубку Житомирщини заплановано на 26 травня, старт попереднього етапу – 24 квітня-01 травня. Остаточне рішення щодо проведення попереднього раунду кубку буде прийняте після підтвердження участі всіх бажаючих команд – 12 квітня. Дати подачі заявок буде повідомлено додатково.

Також на онлайн-нараді футбольна спільнота області обговорила питання про проведення Суперкубку Житомирської області з футболу, де гратимуть ФК «Звягель» та ФК «Бердичів». Якщо епідемічна ситуація стабілізується і матчі можна буде проводити з глядачами, то розіграш Суперкубку орієнтовно відбудеться 28 червня.

За матеріалами ЖОАФ