ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Гості були не гостинними до господарів

Матч відповідь кваліфікаційного раунду кубку Небесної Сотні в гостях у Кераміка був переможним. Матч розпочався і ми відразу взяли м”яч під контроль і показали супернику, що простої гри не буде і ми налаштовані більш ніж серйозно. Після декількох розвідок по флангах і передач в карний майданчик дещо бракувало то сили, то точності, то воротар виручав. Але після чергового проходу Костенка по правому фланзі, він здійснює подачу і вільний Постолатьєв впевнено головою переграє воротаря. Ддругий м”яч не відкладали у довгий ящик і Крайовий М. вивід Андрейчікова Д. віч-на-віч з воротарем. який впевнено переграв його. Після цього гра перейшла в спокійне русло суперник не міг нічого створити. адже наш захист діяв бездоганно. а ми продовжували нащупувати слабкі місця в захисті і невдовзі Шупик виводить Костенка один на один і Віталій не підвів, а впевнено реалізував момент. А вже під завісу тайму Крайовий подає кутовий Шупик головою красиво відправля четвертий м”яч. Другий тайм розпочався спокійно з масо моментів біля воріт суперника Постолатьєв двічі міг робити дубль, але воротар діяв бездоганно. Вже під кінець матчу розбігався прудконогий Андрейчіков, піля подачі кутового Адаменко виграє боротьбу і кидає в прорив зі своєї половини Дмитра, який пробігає майже все поле і стріляю вздовж воріт, де Костенко робить дубль. В цей проміжок часу були удари від Мельниченка, Кужіля, Глущенка, Костенка але без влучності або з воротар майстерно ліквідував загрозу. Вже наприкіці другого тайму знову Андрейчіков робить рейд до воріт суперника і заробив пенальті, який впевнено реалізував Адаменко і поставив остаточний рахунок 0-6 на нашу користь!