ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Впевнений дебют в Чемпіонаті області

Дебютували в чемпіонаті області проти четвертої команди минулого сезону, яка кардинально змінила склад в порівнянні з минулим сезоном – підсилишись. Початок гри був дещо сумбурним, поле хоч на перший погляд було рівним, але з дуже неочікуваним відскоком. Хлопці з Андрушівки в ранзі господарів розпочали дещо впевненіше, намагалися контролювати м”яч, але з плином часу ми прибрали ініціативу до своїх ніг і розпочали знаходити вразливі місця суперника. Коли суперник захоплювався атакою. ми проводили швидкі і кусючі контратаки в одній з них Постолатьєв вийшов на ударну позицію і влучив у стійку. Потім ініціатива повністю перейшла до нас, де номінальні нападники Шупик і Постолатьєв постійно вигравали дуелі в захисників і загострювали гру. Після чергової атаки господарі відбилися, але на підборі Крайовий Дмитро пробиваючи по воротах асистує Євгену Шупику, який відкриває рахунок в зустрічі. Господарі відразу мали намір відігратися. небезпечно напівудар-передача вдалася чапському, але на висоті був Крикнін. Після чого у суперника не було моментів, натомість зі зручної позиції Костенко поцілив у стійку, а дальній удар Крайового-молодшого не знайшов цілі. Контролюючи м”яч, Постолатьєв вийшов на зручну позицію і зробив передачу в карний майданчик і Микола Крайовий поклавши корпус зробив вирок для суперника подвоївши рахунок. Перший тайм так і закінчився з рахунком 2-0 .

З початку другого тайму ми не збиралися віддавати ініціативу супернику і постійно атакуючи, створювали небезпеку біля воріт суперника, воротар якого працював справно в рамці, але вже і він не зміг допомогти після удару зі штрафного Савчука – виручила поперечина. Також небезпечно пробивав Костенко піля подачі з кутового від Крайового-молодшого. При черговій атаці Костенко втратив м”яч. але відразу вступив в пресинг і за допомогою Савчука, який підібрав відскок і обігравши захисника зробив передачу вздовж воріт, яку Постолатьєв замикав вже у пусті ворота. Провівши ряд замін і освіживши гру мали забивати Мельниченко, Глущенко, але їм дещо непоталанило. Останні хвилини пройшли повністю під нашу диктовку і впевнено мач доведено до логічної перемоги