ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Сенсаційний розгром над Коростенським МАЛом

Гра розпочалась не в 16-00 як планувалося, а з запізненням більше години о 17-10 тому, що команда ФК Мал запізнилась, офіційна причина, як повідомили нас зламався транспорт. Гра мала бути цікавою і напруженою, але сталося інакше – гра була в одні ворота. Вже в дебюті зустрічі після заробленого кутового на підбиранні Костенко Віталій виграв боротьбу у захисника і відпасував на Савчука Євгена, який ефектно обіграв суперника і виконав передачу в штрафний майданчик, де Постолатьєв Максим головою переправив м”яч у сітку відкривши рахунок у зустрічі. Після цього гра дещо заспокоїлася і точилася хвилин 10 в центрі поля, після чого відвертий фол на Миколі Крайовому ледь не реалізував зі штрафного Савчук Євген, але воротар виручив. Через декілька хвилин Костенко Віталій виконав передачу в штафний майданчик, де Полтолатьєв робить скиндку на Крайового -молодшого, той адресує на Андрейчікова Дмитра, який мав подвоїти рахунок, але воротар у відчайдушному стрибку ліквідував загрозу, перевівши на кутовий, подачу з кутового суперник вибив, але на підбиранні той же Андрейчіков з лету пробив, але забракло зовсім трошки. В черговій атаці Андрейчіков-Савчук-Постолатьєв виводять на удар Крайового-старшого, той пробиває – воротар виручає. Суперник після цього провів рідкісну атаку, але не влучили в ворота при завершальному ударі. В наступній атаці суперника Адаменко виграє боротьбу, Крайовий Дмитро підбирає і розбирається з трьома суперниками, кидає в прорив Костенка, той обходить захисника і подає в штрафну, де захисник рукою змінює напрямок руху м”яча – вирок судді – пенальті. Микола Крайовий дещо не впевнено пробив, воротар переправив м”яч в стійку, а вже на добиванні Микола реалізував свій шанс. В наступній атаці з Микола Крайовий опинився на місці лівого захисника, відбирає м”яч у суперника, промчавши метрій сорок шведою вирізає м”яч на Євгена Шупика, який впевнено і спокійно переграє воротаря роблячи рахунок 3-0 і ставлячи крапку в першому таймі.

Другий тайм розпочався спокійніше, ми розпочали зустрічати суперника в центрі і ловити на контратаках в одній із ник Андрейчіков і Савчук розігнали лівий фланг, останній робить простріл, Шупик ефектно пропускає – Постолатьєв пробиває – воротар парирує – Костенко добиває. Потім Мельниченко по правому фланзі виводить Костенка на ударну позицію, Віталій ефектно перекинув воротаря, але м!яч опустився зі зворотнього боку сітки воріт. Після помилки захисника Постолатьєв запускає в прорив Анлрейчікова, той подає на дальню стійку – Костенко пробиває, але захисник виносить м”яч з лінії на кутовий, з кутового Крайовий-молодший робить подачу – Адаменко б”є, м”яч влучає в стійку і виходить за межі поля. Потім суперник заробив штафний удар і їх “десятка” непогано пробив, але Іван Крикнін впевнено забрав м”яч у руки. В черговій атаці Крайовий на Кучерявого, той продовжує на Костенка, останній пробиває, але воротар парирує. В середині тайму після чергової заміни на полі з”явився Владислав Весельський, який першим дотиком на 28 секунді після появи замкнув передачу Мельниченкуа Дмитра з другого поверху і пішов у танець. Вже в доданий час жирну крапку в матчі поставив Костенко, зробивши дубль, який відібрав-обіграв-реалізував і поставив остаточний рахунок 6-0. Впевнена і той же час сенсаційна перемога.