ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Ігри та календар

серпень-жовтень 2021

Суперник Дата/Де Турніри Тур Рахунок
«Полісся-2» 07.08 Ставки Чемпіонат району 13 9:3
«Зоря» 14.08 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 10 1:0
«Звягель-2» 14.08 Новоград-Волинський СOMSPEC-Першість 10 1:2
«Явір» 15.08 Явір Чемпіонат району (5) 1:3
ОК ім. І. Піддубного 18.08 Ставки Кубок України серед аматорів попередній етап. перша гра 7:2
Бердичів 25.08 Житомир Кубок області фінал 1:1 (по пен. 4:3)
«Агролайф» 28.08 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 12 2:1
Радомишль 28.08 Ставки СOMSPEC-Першість 12 4:0
ОК ім. І. Піддубного 01.09. Київ Кубок України серед аматорів попередній етап. матч-відповідь 1:8
«Арсенал-ДЛГ» 04. 09 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 13 6:1
СК «Овруч» 04.09 Овруч СOMSPEC-Першість 13 0:4
ФК «Бердичів» 11.09 Бердичів СOMSPEC-Чемпіонат 14 0:1
«Оріон» (Нова Борова) 18.09 Ставки СOMSPEC-Першість 15 4:0
«Радовель» 25.09 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 15 4:3
«Керамік» (Баранівка) 25.09 Ставки СOMSPEC-Першість 16 3:0
«Мал» 02.10. Коростень СOMSPEC-Чемпіонат 16 1:1
ФК «Пулини» 02.10 Ставки СOMSPEC-Першість 11 (перенесена гра) 4:3
ФСК «Іршанськ» 09.10 Іршанськ СOMSPEC-Першість 17 0:7
ФК «Олевськ» 16.10 Олевськ СOMSPEC-Першість 18 3:3

липень 2021

Суперник Дата/Де Турніри Тур Рахунок
«Радовель» 03.07 Радовель СOMSPEC-Чемпіонат 9 3:4
«Олевськ». Дубль 03.07 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 9 4:0
«Вепр» 04.07 Ставки Чемпіонат району 9 21:0
«Метеор-Мірча» 10.07. Мірча Чемпіонат району 8 0:5
«Спортинг» 11.07 Котівка Чемпіонат району 10 1:3
ФК «Рудня» 30.07 Чемпіонат району 12 4:0
«Полісся». Дубль 31.07 Ставки Кубок області 1/2 0:0

червень 2021

Суперник Дата/Де Турніри Тур Рахунок
СК «Овруч» Народичі Кубок Житомирщини 1/8, матч-відповідь -:+
«Агролайф» Ставки Арена Кубок Житомирщини 1/8, матч-відповідь 1:1 (пен. 3:0)
«Бердичів» 05.06 / Ставки COMSPEC-Чемпіонат 5 тур 0:0
«Вепр» 05. 06. / Ставки Чемпіонат району 2 16:0
«Олевськ» 09.06 Олевськ Кубок Житомирщини 1/4, перша гра 3:3
«Звягель-2» 09.06 Нов.-Вол. Кубок Житомирщини 1/4, перша гра 1:1
«Агролайф» 12.06 / Новоселиця СOMSPEC-Чемпіонат 6 3:1
«Оріон» 12.06 / Нова Борова СOMSPEC-Першість 6 0:1
«Олевськ» 16.06. Ставки Кубок Житомирщини 1/4, матч-відповідь 7:0
«Звягель-2» 16.06. Ставки Кубок Житомирщини 1/4, матч-відповідь 1:1 (5:4 пен)
«Керамік» 19.06. Баранівка СOMSPEC-Першість 7 0:2
«Титан» 20.06 Радомишль Чемпіонат району 5 1:4
ФСК «Іршанськ» 26.06. Ставки СOMSPEC-Першість 8 9:0
«Вікторія» 27.06 Вишевичі Чемпіонат району 7 0:3
«Миропіль» 28.06 Ставки СOMSPEC-Чемпіонат 8 7:0

травень 2021

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
08.05 ФК «Звягель» (Новоград-Волинський) Ставки Арена COMSPEC-Чемпіонат Житомирщини 1 2:0
08.05 СК «Росава» (Чернігівська обл.) Щасливе COMSPEC-Першість Житомирщини 1 2:1
15.05. ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) Овруч COMSPEC-Чемпіонат Житомирщини 2 1:4
15.05. Дубль ФК «Пулини» Пулини COMSPEC-Першість Житомирщини 2 0:6
16.05. Третя команда ФК «Метеор» Ставки Арена Чемпіонат району 1 5:0
22.05. ФК «Зоря» (Романів) Романів COMSPEC-Чемпіонат Житомирщини 3 1:2
22.05. ФК «Радомишль» Радомишль COMSPEC-Першість Житомирщини 3 0:1
26.05 СК «Овруч» Ставки Арена Кубок Житомирщини 1/8, перший матч 10:0
26.05. Дубль «Агролайф» Новоселиця Кубок Житомирщини 1/8, перший матч 1:1
29.05 ФК «Мал» (Коростень) Ставки Арена COMSPEC-Чемпіонат Житомирщини 4 1:1
29.05. Дубль СК «Овруч» Ставки Арена COMSPEC-Першість Житомирщини 4 0:0
30.05 ФК «Спортинг» Ставки Арена Чемпіонат району 3 8:0
02.06 СК «Овруч» Народичі Кубок Житомирщини 1/8, матч-відповідь -:+
02.06. Дубль «Агролайф» Ставки Арена Кубок Житомирщини 1/8, матч-відповідь 1:1 (пен. 3:0)

квітень 2021

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
03.04 ФК «Баварія» (Святопетрівське) Святопетрівське ТМ - 2:0
10.04 СК «Росава» (Чернігівська обл.) Щасливе ТМ - 2:1
11.04. Дубль ФК «Прогрес» (Чернігівська область) Козак-Арена ТМ - 1:1

березень 2021

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
06.03 ФК «Лівий Берег» Київ Меморіал Кирсанова 1 2:1
06.03. Дубль ФК «Будівельник» Київ Меморіал Кирсанова 1 2:3
07.03 ФК «Кудрівка» Київ Меморіал Кирсанова 2 2:3
07.03. Дубль ФК «Денгофф» Київ Меморіал Кирсанова 2 0:1
13.03 ФК «Городок-1998» Київ Меморіал Кирсанова 3 0:0
13.03. Дубль ФК «Межигір'я» Лютіж Меморіал Кирсанова 3 1:3
14.03 ФК «Дружба» Київ Меморіал Кирсанова 4 2:1
14.03. Дубль ФК «Юніор» Київ Меморіал Кирсанова 4 1:1
20.03 ФК «Вікторія» Меморіал Кирсанова 5 18:2
20.03. Дубль ФК «Вертикаль-Обухів» Меморіал Кирсанова 5 2:0
27.03. ФК «Асканія-Флора» Бровари Товариський матч - 5:1
28.03. Дубль ФК «Юніор» Козак Арена Товариський матч - 2:0

січень-лютий 2021

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
30.01 ФК «Зоря» Житомир Сніжинка-2021 1 1:5
30.01 ФК «ЛНЗ» НТБ ФК Колос Меморіал Макарова 1 1:1
31.01 АФ СК Київ НТБ ФК Колос Меморіал Макарова 2 1:3
02.02 ФК «Софія» Бузова Меморіал Макарова 3 2:3
03.02 ФК «Нива» Бузова Меморіал Макарова 4 1:3
05.02 ФК «Джуніорс» Манеж Меморіал Макарова 5 1:2
05.02 СК «Овруч» Спартак Арена Сніжинка-2021 2 5:0
14.02 «Дружба» НТБ ФК Колос Меморіал Щанова 1 1:2
20.02 «Нива-2» Меморіал Щанова 2 2:2
21.02 «Кудрівка» Меморіал Щанова 3 2:2
27.02 «Єдність» Меморіал Щанова 4 2:2
28.02 «Арсенал-ДЛГ» Спартак Арена Сніжинка-2021 3 1:1

Сезон-2020. ІІ КОЛО

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
09.08 «Арсенал» Полісся Чемпіонат району 8 13:2
16.08 «Мірча» Мірча Чемпіонат району 9 2:5
23.08 «Лісовод-ДЮСШ» Ставки Чемпіонат району 10 1:1
29.08 «Агролайф» Новоселиця Чемпіонат області 8 4:2
30.08 «Спортинг» Ставки Чемпіонат району 11 12:1
05.09 ФК «Радовель» Радовель Чемпіонат області 9 0:9
06.09 «Явір» Потіївка Чемпіонат району 12 0:3
12.09 «Арсенал-ДЛГ» Овруч Чемпіонат області 10 0:3
13.09 «Метеор» Нова Буда Чемпіонат району 13 0:3
16.09 «Джуніорс» Ставки Кубок України Попередн. раунд 0:0
19.09 «Зоря» Ставки Чемпіонат області 11 1:0
23.09 «Джуніорс» Шпитьки Кубок України Попередн. раунд 0:1
26.09 «Звягель» Ставки Чемпіонат області 12 1:0
27.09 «Фортуна» Забілоччя Кубок району 1/8 фіналу 1:4
10.10 «Мал» (Коростень) Ставки Чемпіонат області 13 2:0
17.10 ФК «Бердичів» Бердичів Чемпіонат області 14 1:2

Сезон-2020. І КОЛО

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
27.06 ФК «Радовель» Ставки Чемпіонат області 2 9 - 0
28.06 «Метеор» Нова Буда Чемпіонат району 2 1 - 5
04.07 «Арсенал-ДЛГ» Ставки Чемпіонат області 3 2 - 4
05.07 «Явір» Ставки Чемпіонат району 3 10 - 1
11.07 «Зоря» Врублівка Чемпіонат області 4 1 - 1
12.07 «Спортинг» Котівка Чемпіонат району 4 2 - 3
18.07 «Звягель» Нов.-Вол. Чемпіонат області 5 2 - 2
19.07 ФК «Радомишль» Радомишль Чемпіонат району 5 1 - 1
22.07 «Звягель» Нов.-Вол. Кубок області 1/4 фіналу, перша гра 2:0
25.07 «Мал» Коростень Чемпіонат області 6 3:2
26.07 «Мірча» Ставки Чемпіонат району 6 7:0
29.07 «Звягель» Ставки Кубок області 1/4 фіналу, матч-відповідь 3:2
01.08 ФК «Бердичів» Ставки Чемпіонат області 7 3:5
02.08 «Арсенал» Чайківка Чемпіонат району 7 0:3
08.08 «Агролайф» Ставки Чемпіонат області 1 0:0

СЕРПЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
11.08 ФК Дружба Велика Рача Чемпіонат району 13 0 - 3
17.08 ФК Мал Коростень Чемпіонат області 4 4 - 2
18.08 ФК Олімпік Ставки Чемпіонат району 9 +\-
24.08 ФК Арсенал Ставки Чемпіонат району 10 8 - 1
24.08 ФК Бердичів Ставки Чемпіонат області 9 8 - 2
25.08 ФК Вепр Вишевичі Чемпіонат району 15 0 - 4
31.08 ФК Полісся Городниця Городниця Чемпіонат області 10 16 - 00

ВЕРЕСЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.09 ФК Сокіл Ставки Чемпіонат району 16 - - -
04.09 ФК Юність Ставки Кубок аматорів України Попередній раунд - - -
07.09 ФК Агролайф Ставки Чемпіонат області 10 - - -
11.09 ФК Юність Верхня Білка Кубок аматорів України Попередній раунд - - -
14.09 ФК Будівельник Гранітне Чемпіонат області 11 - - -
15.09 ФК Фортуна-ГрасАвеню Ставки Чемпіонат району 18 - - -
21.09 ФК Звягель Новоград Чемпіонат області 12 - - -
22.09 ФК Вікторія Вишевичі Чемпіонат району 19 - - -
29.09 ФК Спортінг Ставки Чемпіонат району 20 - - -

ЛИПЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
06.07 ФК Будівельник Радомишль Чемпіонат району 12 2 - 4
07.07 ФК Мірча Ставки Чемпіонат району 8 6 - 0
14.07 ФК Явір Потіївка Чемпіонат району 9 1 - 5
28.07 ФК Метеор Ставки Чемпіонат району 11 2 - 2

ЧЕРВЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.06 ФК Керамік Баранівка Чемпіонат області 5 0 - 3 (технічна перемога)
02.06 ФК Сокіл Межирічка Чемпіонат району 4 1 - 6
08.06 ФК Звягель Ставки Чемпіонат області 6 0 - 6
09.06 ФК Заболоть Ставки Чемпіонат району 5 5 - 0
12.06 ФК Полісся Городниця Кубок області 1\2 фіналу 1 - 1
15.06 ФК Арсенал-ДЛГ Овруч Чемпіонат області 7 1 - 3
16.06 ФК Фортуна-ГрасАвеню Забілоччя Чемпіонат району 6 0 - 1
19.06 ФК Полісся Ставки Кубок області 1\2 фіналу 1 - 1(пен 4-5)
22.06 ФК Будівельник Ставки Чемпіонат області 8 1 - 0
23.06 ФК Вікторія Ставки Чемпіонат району 7 4 - 2
29.06 ФК Агролайф Попільня Чемпіонат області 9 1 - 1
30.06 ФК Спортінг Котівка Чемпіонат району 8 2 - 6

ТРАВЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.05 ФК Мал Новоград Суперкубок 0 - 2
05.05 ФК Будівельник Радомишль Кубок Зоря Полісся 1\2 фіналу 0 - 4
09.05 ФК Метеор Радомишль Кубок Зоря Полісся Фінал 1 - 1 (пен 4-2)
11.05 Полісся (Городниця) Ставки Чемпіонат області 2 1 - 1
12.05 ФК Дружба Ставки Чемпіонат району 1 6 - 0
18.05 ФК Бердичів Бердичів Чемпіонат області 3 0 - 2
19.05 ФК Олімпік Глухів Чемпіонат району 2 3 - 17
25.05 ФК Мал Коростень Чемпіонат області 4 Перенесено
26.05 ФК Вепр Ставки Чемпіонат району 3 13 - 1
29.05 ФК Агролайф Попільня Кубок Небесної Сотні 1\4 фіналу 3 - 0

КВІТЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Стадія Рахунок
07.04 ФК ДЮСШ-Заболоть Заболоть Кубок Зоря Полісся 1\8 0 - 7
14.04 ФК ДЮСШ-Заболоть Ставки Кубок Зоря Полісся 1\8 9 - 2
20.04 ФК Оріон Нова Борова Кубок Небесної Сотні 1\8 0 - 1
21.04 ФК Сокіл Межирічка Кубок Зоря Полісся 1\4 2 - 6
27.04 ФК Оріон Ставки Кубок Небесної Сотні 1\8 4 - 0
28.04 ФК Сокіл Ставки Кубок Зоря Полісся 1\4 8 - 1