ФК «Полісся» Ставки

Офіційний сайт

Історія

Історія нашого клубу бере початок з кінця 80-х , а саме з 1988 року – це офіційна дата, коли наш клуб розпочав називатися – Полісся. Звичайно і до цього часу в нашому селі, яке називалось Леніне, під назвою Космос потім Колос на той час капітаном команди був Андрій Сергієнко, який також виконував обов”язки тренера. Тренером вже Полісся був Михайло Романенко , який працював вчителем фізкультури в тодішній Ленінській ЗОШ, але тренером був недовго після розвалу колгоспу виїхав жити в інше місце. При Романенку були завойовані декілька кубків Золотої Осені, в чемпіонаті району трималися в верхній частині таблиці. Також команда виступала на чемпіонат та кубок області, де давала бій кожному із суперників, адже налаштування на кожен мач було як на останню гру.

Історичне фото кінець 80-х початок 90-х

 Стоять: Михайло Романенко – тренер, Олександр Колос, Володя Коваль, Микола Овсієнко, Микола Пустовойт, Валерій Лось, Володимир Пустовойт, Андрій Варченко. Присіли: Петро Сергієнко, Юра Коваль, Мітя Середенко, Ігор Жуковський, Міша Дяченко

З початку 90-х великим капітаном як на полі так і поза ним був Михайло Дяченко, який також був тренером. Ця людина вкладала всю душу і серце в розвиток Ленінського футболу, їм гордилися молодші, що пліч-о-пліч грали з ним і поважали старші за його цілеспрямованість, мудрість і далекоглядність у своїй справі по відношенню до футболу, він завжди дивився в світле майбутнє і мріяв підняти сільський футбол на нові висоти і рухатися вперед. Міша Дяченко був фанатично відданий футболу. Був капітаном команди, грав на позиції останнього захисника та мав неперевершений 47-й розмір бутсів! Завжди знаходив для партнерів слова підтримки, а інколи міг і “напихати” але “по-доброму”. Крім того, Мішу можна вважати і першим Президентом клубу, адже коли на початку 90-х припинилось фінансування, він взяв на себе всі організаційні витрати і самотужки тягнув клуб на рівні не лише районних, але й обласних змагань. Злодійське вбивство нашого побратима нанесло непоправну шкоду всьому Радомишльському футболу. На честь Михайла та інших наших футбольних братів, яких з різних причин вже немає порядом з нами, на Ставки-Арені регулярно відбувається Кубок пам’яті. Також завдяки Михайлові Дяченко виросла ціла плеяда молодих футболістів, адже обов’язковою умовою участі в обласному чемпіонаті навіть другої ліги, на той час була наявність дитячої команди. Та для Михайла це було за щастя. Він залюбки вовтузився з молодняком, проводив регулярні тренування і всією душею вболівав за нашу зміну. Після Михайла граючим президентом став Валерій Аркадійович Лось, який вже понад 20 років підтримує команду. Він не раз визнавася кращим воротарем у кубкових фіналах та й взагалі напевне був кращим воротарем району в свої пікові роки..

Фото кінця 90-х перемога в кубку Золотої Осені

На фотостоять: Пархоменко Сергій, Бацук Василь,Гончаренко Сергій, Коваль Олексій, Іван, Міцкевич Олег, Попович Олександр, Лось Валерій,  Пивоваренко Роман,  Целованський В”ячеслав, Науменко Олександр, Целованський Олег, присіли: Галицький Віктор, Золотар Олексій. Гончаренко Олег,  Міненко Ігор, Максимів Орест Романович, Целованський Юрій, Головченко Арсентій, лежать: Мельниченко Андрій і Слюсаренко Віталій.

Фото років 2002 – 2003 перемога в кубку Зоря Полісся

На фото: Стоять: Ревелюк Сергій, Христюк Ігор, Бацук Василь, Максименко Олександр, Гуніков Олександр, Целованський Олег, Мельниченко Андрій, Коваль Василь, Науменко Олександр, Головченко Арсентій. Фещенко Денис. Присіли: Целованський Юрій, Слюсаренко Віталій, Щипанський Григорій, Коваль Олексій, Максимів Орест Романович,…Лежать: Галицький Віктор, Генюта Сергій, Лось Валерій, Целованський В”ячеслав.

Рік 2005 товариська гра в Шпитьках Київська область

На фото Слюсаренко Віталій, Бацук Василь, Коваль Олексій, Твердюк Анатолій, Міцкевич Олег, Ткачук Микола, Якименко Ігор, Головченко Арсентій, Фещенко Денис, Бацук Олег, Якименко Олександр, Мельниченко Андрій, Лобас Юрій

Наприкінці 90-х на тренерському містку з”явився Максимів Орест Романович, який дав новий поштовх для нових звершень. В ті часи команда майже постійно була в трійці призерів району і не один раз вигравала кубок, але десь після 2005/2006 років прийшов спад у зв”язку зі зміною поколінь. Також з”явилась молодіжна команда, яка за шість 8 років існування виграла три чемпіонства і лише одного разу залишилася за бортом трійки. Ближче до 2010 року команда Прес Бацука Віктора Михайловича одного року була фіналістом кубка області, а іншого підкорила цю вершину.

2012 рік ознаменувався перемогою у кубку Пам”яті

На фото: Целованський Олег, Писаренко Ігор, Пасюк Віталій, Глущенко Сергій, Горобей Андрій, Свіца Олег, Москаленко Олександр, Головченко Арсентій, Ткачук Микола, Науменко Віталій, Мічкевич Олег, Денисенко Ігор, Степаненко Руслан, Клюско Сергій, Максимів Орест Романович, Глущенко Ігор.

Товариська гра поколінь до 30 і після

На фото: Целованський Олег, Писаренко Ігор, Пасюк Віталій, Глущенко Сергій, Горобей Андрій, Свіца Олег, Москаленко Олександр, Головченко Арсентій, Ткачук Микола, Науменко Віталій, Мічкевич Олег, Степаненко Руслан, Клюско Сергій, Максимів Орест Романович, Глущенко Ігор, Лось Валерій Аркадійович, Бацук Олег, Фещенко Денис, Складанівський Сергій, Целованський Ярослав, Коваль Василь, Максименко Олександр, Попович Олександр, Уницький Сергій, Науменко  Дмитро і Олександр, Мельниченко Дмитро і Андрій, Бацук Віталій, Пасюк Віталій, Якименко Ігор, Слюсаренко Віталій, Глущенко Олександр, Середенко Олександр, Глущенко Ігор.

 Після 2014 року пішло відродження команди,  почала розбудовуватися інфраструктура, а в 2015 році збудована роздягальня та підключений полив полив поля, облагороджувалась пристадіонна територія і так продовжується і до цього часу. Також в 2015 стали преможцями чергового кубку Пам”яті.

На фото: Целованський Олег, Крайовий Микола, Коваль Василь, Мельниченко Дмитро, Писаренко Руслан, Фещенко Денис, Ткачук Микола, Науменко Віталій, Мітленко Костянтин, Волчанський Анатолій, Галімон Андрій, Мічкевич Олег, Крамаренко Роман, Максимів Орест Романович, Глущенко Ігор.

В 2015 році було здобуте довгоочікуване чемпіонство з відривом в 19 очок від другого місця, це була велика і жадана перемога, також цього року дішли до фіналу кубку Ліги чемпіонів Житомирської області.

На фото: Целованський Олег, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Фещенко Денис, Мельниченки Андрій, Дмитро і Владислав, Степаненко Руслан, Кучерявий Володимир, Писаренко Ігор, Максимів Орест Романович, Ковалі Василь та Олексій, Науменко Віталій, Денисенко Ігор, Глущенко Сергій, Головченко Арсентій, Глущенко Сергій, Дзюба Олексій та Тарас, Кармазін Володимир не вистачає Крайового Дмитра.

Також ФК Полісся виграло відкритий чемпіонат з футзалу Радомишльського району і дійшло до фіналу у кубку 2015/2016.

На фото: Целованський Олег, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Максимів Орест Романович, Максименко Максим, Литвиненко Богдан, Савчук Євген, не вистачає Віктора Мазура та Фещенко Дениса.

В 2016 році було підтверджене чемпіонство першою командою та завойоване друге місце в запеклій боротьбі Полісся-2, яке протягом другого кола відіграло 10 очок відставання і вийшла на чисте друге місце. Також виграний кубок Зоря Полісся, в кубку Золотої осені поступилися в півфіналі. Виграний кубок ФСТ Колос Житомирської області.

На фото: Целованський Олег, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Фещенко Денис, Мельниченки Андрій, Дмитро і Владислав, Степаненко Руслан, Кучерявий Володимир, Писаренко Ігор, Максимів Орест Романович, Ковалі Василь та Олексій, Науменко Віталій, Денисенко Ігор, Глущенко Сергій, Головченко Арсентій,  Дзюба Олексій, Максименко Максим, Литвиненко Богдан, Савчук Євген, Крайовий Дмитро, Клименко Павло,  Школьний Олександр, Глущенко Олександр, Лось Валерій Аркадійович, Целованський Леонід Казимирович, Клюско Сергій, Не вистачає Корнійчук Ярослава та Дзюби Тараса.

Переможці Кубку Пам”яті 2016

На фото: Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Максимів Орест Романович, Литвиненко Богдан, Савчук Євген, Мельниченко Дмитро, Глущенко Сергівй, Кучерявий Володимир, Науменко Віталій, Денисенко Ігор, Клименко Павло, Коваль Олексій.

В футзальному сезоні 2016/2017 підтверджене чемпіонство відкритого чемпіонату з футзалу в вищій лізі ФК Полісся і завойоване в запеклій боротьбі, а саме в чемпіонському матчі проти Нової Буди ФК Полісся-2

На фото Полісся-1: Целованський Олег, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Крайовий Дмитро, Желізняк Владислав, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Савчук Євген, Максименко Максим.

На фото Полісся-2: Целованський Олег, Фещенко Денис, Мельниченки Дмитро і Владислав, Писаренко Ігор, Максимів Орест Романович, Ковалі Василь та Олексій, Науменко Віталій, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр, Уницький Сергій, Бацук Віталій.

Найнеочікуванішою і сенсаційною, і напевно одною з найзначущих на той момент у футзалі для нас, була перемога в турнірі Бізнес Ліги в Києві в лізі Д, де ми були дебютантами і відразу зійшли на першу сходинку футбольного олімпу, а здобула цей трофей команда сильних духом і відчайдушних у боротьбі справжніх чоловіків. Також ми стали командою відкриття і отримали кубок і диплом, а герой післяматчевих серій пенальті трьох підряд Погребицький Сергій отримав заслужену нагороду кращого воротаря.

На фото: Лось Валерій Аркадійович, Целованський Олег, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Фещенко Денис, Генюта Сергій, Кучерявий Володимир, Почтар Василь, Ковалі Василь та Олексій, Погребицький Сергій, Гарасюта Олексій, Денисенко Ігор, Журба Роман, Желізняк Владислав, Герасименко Антон, Дзюба Олексій, Кужіль Юрій, Максимів Орест Романович і трошки дівчаток.

На початку 2017 року команду очолив Сахаров Костянтин Анатолійович, який розпочав підготовку команди до обласних та районних змагань з повним тренувальним процесом, команду поповнило багато новачків і вже в березні нам підкорився 19 турнір пам”яті Миколи Кирсанова 2017

На фото: Сахаров Костянтин Анатолійович, Целованський Олег, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Крайовий Микола, Волчанський Анатолій, Гончаренко Євген, Фещенко Денис, Мельниченки Андрій, Дмитро і Владислав, Ковалі Василь та Олексій, Денисенко Ігор, Глущенко Сергій, Дзюба Тарас, Савчук Євген, Крайовий Дмитро, Андрейчіков Дмитро, Гриб Олександр, Постолатьєв Максим, Журба Роман, Адаменко Роман, Желізняк Владислав, Весельський Владислав, Кучерявий Володимир, Кужіль Юрій, Крикнін Іван.

Також схилив перед нами голову кубок Зоря Полісся 2017

На фото:  Лось Валерій Аркадійович, Сахаров Костянтин Анатолійович, Целованський Олег, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Коваль Олексій, Денисенко Ігор,  Герасименко Антон, Дзюба Тарас, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Весельський Владислав, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Корнійчук Ярослав, Науменко Віталій, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Писаренко Ігор, Доронін Олександр.

Переможець Кубку Небесної Сотні Житомирської області

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович – президент клубу, Сахаров Костянтин Анатолійович – тренер, Целованський Олег віце-президент, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Денисенко Ігор, Герасименко Антон – адміністратор, Дзюба Тарас, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Весельський Владислав, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Білоконь Сергій, Цвік Олександр, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Шупік Євген, Доронін Олександр, Адаменко Роман, Андрейчіков Дмитро, Погребицький Сергій, Коваль Василь, Журба Роман, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр.

Чемпіони Радомишльського району 2017

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович, Сахаров Костянтин Анатолійович, Целованський Олег, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Коваль Олексій, Денисенко Ігор,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Весельський Владислав, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Корнійчук Ярослав, Науменко Віталій, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Писаренко Ігор, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Коваль Василь, Корнійчук Ярослав

Срібний призер  у дебютному сезоні чемпіонату Житомирської області 2017

Переможець Кубку Золота Осінь Радомишльського району

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович, Сахаров Костянтин Анатолійович, Целованський Олег, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Коваль Олексій, Денисенко Ігор,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Весельський Владислав, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Корнійчук Ярослав, Науменко Віталій, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Писаренко Ігор, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Коваль Василь, Корнійчук Ярослав, Мельниченко Андрій Миколайович.

Володарі Суперкубку Житомирської області 2018 року

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович, Сахаров Костянтин Анатолійович, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Крикнін Іван,  Доронін Олександр, Зенченко Олексій, Шупик Євген, Сєдлов Костянтин, Ткачук Юрій, Бляхарський Василь, Дудар Віталій, Пустовіт Олександр, Клименко Павло, Ярощук Валентин, Кужіль Юрій, Абакаров Максим.

Володарі кубку Зоря Полісся

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович,  Целованський Олег, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Коваль Олексій, Денисенко Ігор,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Науменко Віталій, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Писаренко Ігор, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Коваль Василь, Миколаюк Євген, Дацюк Павло, Клименко Павло, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр, Мельниченко Андрій Миколайович.

Чемпіони Житомирської області 2018 року

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович, Сахаров Костянтин Анатолійович, Крайовий Микола, Желізняк Владислав, Савчук Євген,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Крикнін Іван,  Доронін Олександр, Бондарчук Іван, Абакаров Максим, Шупик Євген, Бляхарський Василь, Дудар Віталій, Пустовіт Олександр, Клименко Павло, Ярощук Валентин, Кужіль Юрій.

Чемпіони Радомишльського району 2018 року

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович,  Целованський Олег, Желізняк Владислав, Савчук Євген, Коваль Олексій, Денисенко Ігор,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Постолатьєв Максим, Дзюба Олексій, Мельниченко Дмитро, Науменко Віталій, Мельниченко Дмитро, Крикнін Іван, Писаренко Ігор, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Коваль Василь, Миколаюк Євген, Дацюк Павло, Клименко Павло, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр, Мельниченко Андрій Миколайович.

Володарі Суперкубку Житомирської області 2019 року

У  фіналі перемога над Коростеньським ФК Мал 2-0 (Дудар, Шевчук)

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович,  Целованський Олег, Желізняк Владислав, Савчук Євген,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Крайовий Микола, Постолатьєв Максим, Дзюба Олексій, Дзюба Тарас, Мельниченко Дмитро, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан,  Миколаюк Євген, Клименко Павло, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр, Шевчук Дмитро, Масальов Дмитро, Оленковський Максим, Генюта Сергій, Погребицький Сергій, Кужіль Юрій, Кібиш Микола, Зборовський Олег, Прищ Юрій, Середа Віталій, Дудар Віталій.

Володарі Кубку Зоря Полісся 2019

Переможний склад: Лось Валерій Аркадійович,  Целованський Олег, Желізняк Владислав, Савчук Євген,  Герасименко Антон, Крайовий Дмитро, Крайовий Микола, Постолатьєв Максим, Дзюба Олексій, Дзюба Тарас, Мельниченко Дмитро, Доронін Олександр, Литвиненко Богдан, Коваль Василь, Коваль Олексій, Чекед Василь, Писаренко Ігор, Науменко Віталій, Гончаренко Євген, Духніч Михайло, Миколаюк Євген, Клименко Павло, Глущенко Сергій, Глущенко Олександр, Шевчук Дмитро, Масальов Дмитро, Дудар Віталій.

У футбольному сезоні 2020 року команда стала бронзовим призером Чемпіонату Житомирської області з футболу

Сезон 2021 року став тріумфальним для поліщуків – це чемпіонство «Полісся» (Ставки) у Вищій лізі Житомирської області. У дебютному сезоні Першої ліги області  «Полісся-2» виборов золоті нагороди, не зазнавши поразок за сезон.

Також «Полісся-3», який виступав у районних перегонах зібрав усі нагороди – дострокове чемпіонство та кубок.

Дві команди «Полісся», які грали на область, зустрічалися між собою у півфіналі Кубку Житомирщини – перемога на рахунку основної команди. У фіналі кубку, на жаль, у серії післяматчевих пенальті «Полісся» поступився ФК «Бердичів».

ФК «Полісся» у сезоні-2021 змагався у Кубку України серед аматорів, де пробився до чвертьфіналу турніру.

Чемпіони Житомирщини-2021
Переможці Першої ліги Житомирщини-2021
Виступи у Кубку України серед аматорів