Футбольний клуб "ПОЛІССЯ" с. Ставки

Офіційний сайт

Ігри та календар

СЕРПЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
11.08 ФК Дружба Велика Рача Чемпіонат району 13 0 - 3
17.08 ФК Мал Коростень Чемпіонат області 4 4 - 2
18.08 ФК Олімпік Ставки Чемпіонат району 9 +\-
24.08 ФК Арсенал Ставки Чемпіонат району 10 8 - 1
24.08 ФК Бердичів Ставки Чемпіонат області 9 8 - 2
25.08 ФК Вепр Вишевичі Чемпіонат району 15 0 - 4
31.08 ФК Полісся Городниця Городниця Чемпіонат області 10 16 - 00

ВЕРЕСЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.09 ФК Сокіл Ставки Чемпіонат району 16 - - -
04.09 ФК Юність Ставки Кубок аматорів України Попередній раунд - - -
07.09 ФК Агролайф Ставки Чемпіонат області 10 - - -
11.09 ФК Юність Верхня Білка Кубок аматорів України Попередній раунд - - -
14.09 ФК Будівельник Гранітне Чемпіонат області 11 - - -
15.09 ФК Фортуна-ГрасАвеню Ставки Чемпіонат району 18 - - -
21.09 ФК Звягель Новоград Чемпіонат області 12 - - -
22.09 ФК Вікторія Вишевичі Чемпіонат району 19 - - -
29.09 ФК Спортінг Ставки Чемпіонат району 20 - - -

ЛИПЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
06.07 ФК Будівельник Радомишль Чемпіонат району 12 2 - 4
07.07 ФК Мірча Ставки Чемпіонат району 8 6 - 0
14.07 ФК Явір Потіївка Чемпіонат району 9 1 - 5
28.07 ФК Метеор Ставки Чемпіонат району 11 2 - 2

ЧЕРВЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.06 ФК Керамік Баранівка Чемпіонат області 5 0 - 3 (технічна перемога)
02.06 ФК Сокіл Межирічка Чемпіонат району 4 1 - 6
08.06 ФК Звягель Ставки Чемпіонат області 6 0 - 6
09.06 ФК Заболоть Ставки Чемпіонат району 5 5 - 0
12.06 ФК Полісся Городниця Кубок області 1\2 фіналу 1 - 1
15.06 ФК Арсенал-ДЛГ Овруч Чемпіонат області 7 1 - 3
16.06 ФК Фортуна-ГрасАвеню Забілоччя Чемпіонат району 6 0 - 1
19.06 ФК Полісся Ставки Кубок області 1\2 фіналу 1 - 1(пен 4-5)
22.06 ФК Будівельник Ставки Чемпіонат області 8 1 - 0
23.06 ФК Вікторія Ставки Чемпіонат району 7 4 - 2
29.06 ФК Агролайф Попільня Чемпіонат області 9 1 - 1
30.06 ФК Спортінг Котівка Чемпіонат району 8 2 - 6

ТРАВЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Тур Рахунок
01.05 ФК Мал Новоград Суперкубок 0 - 2
05.05 ФК Будівельник Радомишль Кубок Зоря Полісся 1\2 фіналу 0 - 4
09.05 ФК Метеор Радомишль Кубок Зоря Полісся Фінал 1 - 1 (пен 4-2)
11.05 Полісся (Городниця) Ставки Чемпіонат області 2 1 - 1
12.05 ФК Дружба Ставки Чемпіонат району 1 6 - 0
18.05 ФК Бердичів Бердичів Чемпіонат області 3 0 - 2
19.05 ФК Олімпік Глухів Чемпіонат району 2 3 - 17
25.05 ФК Мал Коростень Чемпіонат області 4 Перенесено
26.05 ФК Вепр Ставки Чемпіонат району 3 13 - 1
29.05 ФК Агролайф Попільня Кубок Небесної Сотні 1\4 фіналу 3 - 0

КВІТЕНЬ 2019

Дата Суперник Де Турніри Стадія Рахунок
07.04 ФК ДЮСШ-Заболоть Заболоть Кубок Зоря Полісся 1\8 0 - 7
14.04 ФК ДЮСШ-Заболоть Ставки Кубок Зоря Полісся 1\8 9 - 2
20.04 ФК Оріон Нова Борова Кубок Небесної Сотні 1\8 0 - 1
21.04 ФК Сокіл Межирічка Кубок Зоря Полісся 1\4 2 - 6
27.04 ФК Оріон Ставки Кубок Небесної Сотні 1\8 4 - 0
28.04 ФК Сокіл Ставки Кубок Зоря Полісся 1\4 8 - 1